تبليغات X
صرافی اعتماد
رطوبت ساز صنعتی
بیوگرافی بازیگران و هنرمندان ایرانی
تاريخ : 3 مرداد 1396 | 17:53 | نویسنده : maryam | بازدید : 1517

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی چیست ؟

ویژگی کاتالوگ صنعتی – تجاری یا کالانما را میتوان به چند دسته متفاوت تقسیم کنیم­که هرکدام در جای و زمان خود می تواند باعث تاثیر گذاری بیشتر ، ایجاد روش نوین تبلیغات و راه کارهای اثر بخش یک تبلیغ تجاری بحساب بیاید . ترکیب و دانستن این ویژگی ها به تبلیغ دهندگانی که بدنبال راهی مناسب برای ارائه خدمات تجاری خود هستند راهی برای انتخاب مناسب در طراحی و چاپ تبلیغات ارائه می دهد

علت استفاده از کاتالوگ مبل چیست :

اکثریت فروشندگان یا تولید کنندگانی که در صنعت مبلمان اداری و خانگی و … فعالیت می کنند هدفی که برای طراحی کاتالوگ یا حتی طراحی بروشور یا چاپ بروشور در نظر دارند برای معرفی محصولات خود است ، از این طریق به خوبی میتوانند با ذکر توضیحات مرتبط با محصول به­ویژگی ها و مدل های مختلفی از محصولات بپردازند .

ویژگی کاتالوگ تبلیغاتی :

  • انداره مناسب طراحی­کاتالوگ و چاپ آن­ که معمولا در سایزهای A3 که در ابعاد 42 در 28 و سایز B3 که در ابعاد 48 در 23 چاپ می شوند­باعث آسانی در حمل کاتالوگ­و ترغیب افراد برای خواندن آن در اوقات فراغت را ایجاد کند .
  • خلاصه گویی در طراحی­کاتالوگ­، یکی دیگر از ویژگی ها کاتالوگ تبلیغاتی بحساب می آید که در آن بجای پرداختن به موضوعات و توضیحات ریز محصول به عناوین پرداخته می شود .
  • استفاده از تصاویر و متن ، همانطور که در بروشور صدق می کند در چاپ کاتالوگ هم به همین صورت است ، استفاده ترکیبی از تصویر و متن­در کالانما یا کاتالوگ که بخش عمده عمده آن را تشکیل می دهد به خوبی می تواند مشتری را با محصول یا خدمات شما آشنا کند .
  • انتخاب دقیق و آگاهانه توسط کاتالوگ باعث می شود با مشاهده و تصاویر و متن های شما در زمان کوتاه انتخاب سنجیده داشته باشد .
  • در طراحی و چاپ کاتالوگ انتقال و معرفی کالا و خدمات شما به هیچ عنوان قابل مقایسه نمونه های چاپی دیگری مانند تراکت تبلیغاتی ، طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت و … نخواهد بود ، میزان اثر بخشی­Catalogue به حدی است که اغلب آن را تافته ای جدا بافته از دیگر طرح های تبلیغاتی می دانند .

.

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
طراحی کاتالوگ,چاپ کاتالوگ,چاپ بروشور,بروشور,چاپ کارت ویزیت,طراحی کارت ویزیت,چاپ و تبلیغات,

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
نظر بصورت خصوصی ارسال شود

این نظر توسط Clarissa در تاریخ جمعه 30 دی 1396 و 23:45 دقیقه ارسال شده است

Great internet site! It looks really professional! Keep up the good work! Look at my web blog: %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)

این نظر توسط Roger در تاریخ جمعه 30 دی 1396 و 10:12 دقیقه ارسال شده است

Wow, beautiful websіte. Thnx ...

این نظر توسط Georgiana در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1396 و 18:37 دقیقه ارسال شده است

Basically want to point out I am just ecstatic I stumbled in your webpage. Feel free to visit my web page :: %anchor_text (http://supervizor.ro/comprest-primul-faliment-din-grupul-racova-megadatornicul-comcereal-a-fost-desemnat-administrator-special-1/)

این نظر توسط Jacki در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1396 و 13:39 دقیقه ارسال شده است

Particularly educational, looking onward to coming back. Review my blog post: %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)

این نظر توسط Jeramy در تاریخ چهارشنبه 28 دی 1396 و 3:15 دقیقه ارسال شده است

Wow, beautiful portal. Thnx ... My weblog ... %anchor_text (http://supervizor.ro/comprest-primul-faliment-din-grupul-racova-megadatornicul-comcereal-a-fost-desemnat-administrator-special-1/)

این نظر توسط Jarrod در تاریخ سه شنبه 27 دی 1396 و 22:40 دقیقه ارسال شده است

Love the website-- very user friendly and whole lots to see! my page :: %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)

این نظر توسط Nichol در تاریخ سه شنبه 27 دی 1396 و 20:26 دقیقه ارسال شده است

I enjoy the knowledge on your web site. Kudos. Feel free to surf to my web page: %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)

این نظر توسط Keeley در تاریخ سه شنبه 27 دی 1396 و 2:42 دقیقه ارسال شده است

Great looking site. Assume you did a lot of your very own coding. Feel free to visit my web site - %anchor_text (http://supervizor.ro/soc-in-energie-s-a-prabusit-si-stindardul-baietilor-destepti-compania-energy-holding-datoriile-declarate-depasesc-230-milioane-lei/)

این نظر توسط Eula در تاریخ سه شنبه 27 دی 1396 و 2:12 دقیقه ارسال شده است

Wonderful Web-site, Preserve the wonderful work. Regards. my web-site ... %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)

این نظر توسط Leilani در تاریخ دوشنبه 26 دی 1396 و 10:55 دقیقه ارسال شده است

Great website! It looks very professional! Keep up the good work! Feel free to visit my web site - %anchor_text (http://supervizor.ro/condica-carcotasului-10-ianuarie-2017-maine-asistam-la-o-tentativa-de-jefuire-a-bunicilor-abonati-rds-locul-de-desfasurare-o-crasma-din-buricul-targului/)